Prasta plokštelinių išimamų protezų fiksacija – dažna problema. Tam, kad ši problema būtų išspręsta, savo praktikoje plačiai taikome ir mini implantus. Mini implantas yra perpus plonesnis nei standartinis implantas, todėl jam įsriegti reikia mažiau kaulo. Dažniausiai pacientai skundžiasi apatinės plokštelės laikymu – tuo, kad ji plaukioja burnoje, o klijai padeda tik laikinai. Jei pacientas yra bedantis, nešioja pilną apatinę plokštelę, tuomet to paties vizito metu, neatlikdami jokio pjūvio, ne tik įsriegiame 3–4 mini implantus, bet ir iškart fiksuojame plokštelę.

Po implantacijos virš dantenų matosi nupoliruoti implanto kakleliai, ant kurių specialių detalių pagalba bus galima prifiksuoti plokštelę. Tai paprastas, greitas, ekonomiškas variantas. Silikoninės gumos apgaubia išsikišusį implantą ir dėl to plokštelė laikosi. Visa procedūra trunka ne daugiau kaip valandą. Taip pat ši metodika taikoma, jei dar yra likusių savų paciento dantų, ir plokštelė ant jų laikosi kabliukų pagalba. Tuomet sriegiamas vienas ar pora mini implantų ir padaroma fiksacija net tik ant dantų, bet ir ant mini implantų. Pastebėjus, kad plokštelė pradėjo prasčiau laikytis, gumos keičiamos greitai, paprastai ir pigiai. Vienintelis akcentuotinas dalykas – jog mini implantus reikia gerai valyti, kad ant jų nesusidarytų akmenų, kurie pažeistų metalą. Šie implantai skirti tik plokštelėms fiksuoti, vadinasi, jei kažkada norėsite neišimamų dantų, tvirtinamų ant dantų implantų, tuomet teks implantus išimti.

Kaip alternatyva mini implantams gali būti taikomas poros standartinių implantų įsriegimas ir panašus fiksavimas silikoninių gumų pagalba. Standartiniai implantai yra brangesni, reikia laukti, kol prigis, brangesnis ir fiksuojančių gumų pakeitimas. Tačiau privalumas toks, kad jei pacientas ateityje pageidautų neišimamų dantų, tuos pačius implantus būtų galima panaudoti protezavimui.