Tai viena pirmųjų privačių odontologijos klinikų Kaune, duris atvėrusi dar 1993 m. Esame nedidelė klinika, kurioje iki šiol dirba jos įkūrėjas gydytojas odontologas Edmondas Ratkus. Nuo 2010 m. prie jo prisijungė ir sūnus gydytojas odontologas Vytautas Ratkus.

Nuo pat pradžių didelį dėmesį skyrėme dantų protezavimui, vėliau – ir protezavimui ant dantų implantų. Mūsų tikslas – betarpiškai rūpintis savo pacientais ir suteikti jiems kokybiškas paslaugas už prieinamą, neabejotinai konkurencingą kainą. Mūsų klientams ir mums itin svarbu, kad ir dantų implantacija, ir visas vėlesnis protezavimas atliekamas to paties gydytojo, todėl visada būsite vienose rankose – rankose gydytojo, kuris nuo pat pradžių susipažins su Jūsų dantų būkle ir galės pasiūlyti geriausią gydymo kelią.

Esame ne tik savo srities profesionalai, bet ir socialiai atsakinga klinika: dalyvaujame Lietuvos odontologų labdaros fondo veikloje, nuolat prisijungiame prie pagalbą teikiančių klinikų, siekdami prisidėti prie gerų darbų įgyvendinimo.